Öppettider

Måndag-Torsdag
07:00-16:00

Fredag
07:00-15:00

Offert inom 24h

Adress

Kungsvägen 60

680 90 Nykroppa

Sverige

Tveka inte att
kontakta oss

Vill du komma i kontakt med oss på Robust Ståldörrar är du när som helst välkommen att ringa eller maila. Välkommen till Robust Ståldörrar

Ledning

VD/Försäljningschef, Peter Karlsson

Mobil: 0730 - 22 22 15

E-post: peter.karlsson@robust.se

Produktions-/Inköpschef, Patric Widing

Mobil: 0706 - 50 91 85

E-post: patric.widing@robust.se

R&D-chef, Krister Edhall

Mobil: 0722 - 22 21 73

E-post: krister.edhall@robust.se

HR-/Ekonomichef, Ywonne Lidberg

Mobil: 0701 - 09 81 15

E-post: ywonne.lidberg@robust.se

Säljare

Säljrepresentant Sverige, Mika Uutela

Mobil: 0702 - 14 03 70

E-post: mika.uutela@robust.se

Säljrepresentant Sverige, David Forsberg

Mobil: 0730 - 22 22 07

E-post: david.forsberg@robust.se

Säljrepresentant Sverige, Alexander Ulberstad

Mobil: 0730 - 22 22 00

E-post: alexander.ulberstad@robust.se

Marknad

Offertförfrågningar

Mobil: 0590-187 00

E-post: offert@robust.se

Order/beställningar

Mobil: 0590-187 00

E-post: order@robust.se

Tekniska frågor, rådgivning samt övriga frågor

Mobil: 0590-187 00

E-post: kundsupport@robust.se