Kontakta oss

Vill du komma i kontakt med oss på Robust Ståldörrar är du när som helst välkommen att ringa, faxa eller maila. Välkommen till Robust Ståldörrar.


Adress

Kungsvägen 60
680 90 Nykroppa
Sverige
  • order@robust.se
  • offert@robust.se
  • kundsupport@robust.se
  • 0590-187 00

Hör av dig

Tveka inte att kontakta oss!


Namn


Email


Skriv ditt meddelande


Tack för ditt meddelande!
Det gick inte att skicka ditt meddelande. Prova igen!

Öppettider

Måndag-fredag 07-17.00 Offert inom 24h


  • Säkerhetsdörrar
  • Branddörrar
  • Trygghet och säkerhet
  • Kunniga medarbetare
  • Snabb hjälp

Säljare


Säljrepresentant Sverige,
Mika Uutela
Mobil: 070 - 214 03 70, E-post: mika.uutela@robust.se

Säljrepresentant Sverige,
Emelie Flobergseter
Mobil: 073-022 22 07, E-post: emelie.flobergseter@robust.se

Säljrepresentant Sverige,
Alexander Ulberstad
Mobil: 0730 - 22 22 00, E-post: alexander.ulberstad@robust.se

Marknad


Offertförfrågningar
Tel: 0590-187 00, E-post: offert@robust.se

Order/beställningar
Tel: 0590-187 00, E-post: order@robust.se

Tekniska frågor, rådgivning
samt övriga frågor,
Tel: 0590-187 00, E-post: kundsupport@robust.se

Ledning


VD/Finanschef, Peter Karlsson
Mobil: 0730-22 22 15, E-post: peter.karlsson@robust.se

Marknads-/Försäljningschef, Veronica Svensson
Mobil: 0730-272 082, E-post: veronica.svensson@robust.se

Produktions-/Inköpschef,
Patric Widing
Mobil: 070-650 91 85, E-post: patric.widing@robust.se

Ledning


Produktchef, Krister Edhall
Mobil: 072-22 22 173, E-post: krister.edhall@robust.se

Ekonomichef, Ywonne Lidberg
Mobil: 0701 - 09 81 15, E-post: ywonne.lidberg@robust.se